Atribuită
Cumpărare directă
13x500-6 anvelopa Industry , NE, COC, 280 ron/buc; 13x500-6 camera cu valva la 90 de grade, NE, COC, 140 ron/buc; 11x400-5 anvelopa Industry, NE, COC, 360 ron/buc; 11x400-5 camera cu valva la 90 de grade, NE, COC, 130 ron/buc; 400-6 anvelopa Aero Classic 8PR, NE, COC, 880 ron/buc; 4.10/3.50-6 camera cu valva la 90 de grade pt anvelopa 400-6, NE, COC, 135 ron/buc
- Număr anunț
- DA28426167
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- EMROM AVIATION SRL (CUI 17847302)
- Cod CPV
- 34731000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.345 RON
- Valoare atribuită
- 4.345 RON
- Data publicării
- 20.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.