Atribuită
Cumpărare directă
ECHIPARE 2 PLATFORME DESEURI CU INCHIDERE CENTRALIZATA avand componenta urmatoare: - KIT PANOU FOTOVOLTAIC 90W 2.00 buc - TEAVA ZINCATA 2 MM 2 TOLI 8.00 ml - SUPORT PANOU SOLAR 2.00 buc - SISTEM CONTROL ACCESS PENRTU O SINGURA USA 2.00 buc - CABLU UTP CUPRU CAT5E 20.00 ml - CABLU 2X1 20.00 ml - YALA ELECTRICA APLICATA 2.00 buc - DULAP METALIC COMPLECT ECHIPAT 2.00 buc - TUB FLEX METALIC 21 20.00 ml - BANDA PERFORATA M6 HILTI 1.00 b - TAG PROXIMITATE 400.00 buc
- Număr anunț
- DA28333012
- Autoritate contractantă
- Comuna Suplacu de Barcau (CUI 5431705)
- Furnizor / câștigător
- PROSOFT DANIEL SRL (CUI 15321769)
- Cod CPV
- 42961100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.680 RON
- Valoare atribuită
- 9.680 RON
- Data publicării
- 05.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.