Atribuită Cumpărare directă

SIMERING BUTUC 2 -172,27 RACORD FLEXIBIL 1 -176,47 COMUTATOR MATURATOARE 1 -302,52 BUSON REZERVOR 1 -67,23 SPRAY WD 40 450ML 5 -27,73 FARNESH 4 -5,88

Număr anunț
DA28489803
Autoritate contractantă
S.C. URBAN SERV S.A. (CUI 10863076)
Furnizor / câștigător
3 ASI SRL (CUI 14553140)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.052 RON
Valoare atribuită
1.052 RON
Data publicării
30.07.2021 00:00
Data finalizării
02.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.052 RON

din 1.052 RON estimat