Atribuită
Cumpărare directă
ARAL 10W40 1 L 1 -21,01 ODORIZANT AUTO 2 -4,20 AMORTIZOR 1 -337,82 PREZON ROATA 10 -12,61 PIULITA PREZON 10 -4,20 INEL SIGURANTA 10 -1,68 RADIATOR FORD 1 -561,34 KIT PROTECTIE 1 -27,73 SUPAPA WBCO 1 -510,08 CILINDRU FRANA IVECO 2 -151,26 PARGHIE REGLAJ SABOTI 1 -184,87 LACAT FRANARE MERCEDES 2 -352,94
- Număr anunț
- DA28445428
- Autoritate contractantă
- S.C. URBAN SERV S.A. (CUI 10863076)
- Furnizor / câștigător
- 3 ASI SRL (CUI 14553140)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.815 RON
- Valoare atribuită
- 2.815 RON
- Data publicării
- 22.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.