Atribuită
Cumpărare directă
Conform modulelor de la 1-5, astfel: 1.Modul online de Codificare, Grupare si evaluare ROviDRG pentru Spitalizare continua si Spitalizare de zi; 2.Modul automat de analiza a indicatorilor medicali; 3.Modul comparativ-date publice; 4.Analiza situatiei generale economico-financiare si medicale; 5. Prezentarea analizei activitatii medicale si economico-financiare a spitalului. Conform ofertei nr.8622/07.05.2020. Valabilitate contract: 1 luna (august 2021)
- Număr anunț
- DA28474974
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
- Furnizor / câștigător
- INNOVATE INFORMATIONAL TECHNOLOGY SRL (CUI 25231140)
- Cod CPV
- 72316000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.201 RON
- Valoare atribuită
- 4.201 RON
- Data publicării
- 28.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.