Atribuită
Cumpărare directă
1.Modul automat de analiză a indicatorilor medicali - Indicatorii statistici de management cu detalii despre serviciile oferite în baza contractului cu CJAS: Spitalizare Continuă Acuți/ Cronici/ Paliați, Spitalizare de zi, Ambulator, Servicii Paraclinice - Consumul de medicamente și costurile aferente în funcție de grupa de codificare sau diagnostic principal, detaliate la nivel de spital / secție / medic - Erori de codificare – aplicația arată situațiile în care codificarea foilor de observație clinică generală nu este în concordanță cu Standardele de codificare - Topul celor mai utilizate diagnostice principale, diagnostice secundare, proceduri, grupe de codificare în spital și comparativ la nivel național; 2. Modul de evaluare online a indicatorilor medicali în timp real 2.1. Acces modul de evaluare online a indicatorilor medicali în timp real 2.2. Consultanță în realizarea indicatorilor medicali – Online 2.3. Consultanță în realizarea indicatorilor medicali- Offline Modul Online de Analiza, Codificare, Grupare si Evaluare ROvi DRG este o aplicație de Evaluare, Grupare și Verificare ROvi DRG a cazurilor pentru spitalizare continuă acuți, spitalizare continuă cronici, spitalizare de zi, în conformitate cu legislația din România. Secțiunea Evaluare online permite, pe baza unui minim de date introduse (diagnostic principal, diagnostice secundare, procedură principală, proceduri secundare, zile de spitalizare, tip externare, sex, greutate), obținerea valorii relative a fiecăru
- Număr anunț
- DA28349478
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
- Furnizor / câștigător
- INNOVATE INFORMATIONAL TECHNOLOGY SRL (CUI 25231140)
- Cod CPV
- 72316000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.000 RON
- Valoare atribuită
- 48.000 RON
- Data publicării
- 07.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.