Atribuită Cumpărare directă

MANUSI TRICOT IMPREGNATE NITRIL SENZOR MARIMEA 10 ENERGO ZZ 30perechix3,06ron conf.referat nr.22964/29.07.2021,oferta nr.23074/30.07.2021

Număr anunț
DA28491147
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
18141000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
91 RON
Valoare atribuită
91 RON
Data publicării
30.07.2021 00:00
Data finalizării
02.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

91 RON

din 91 RON estimat