Atribuită Cumpărare directă

PACHET ACHIZITIE MATERIALE FERONERIE ACHIZITIA IN SEAP CONFIRMATA SI ACCEPTATA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA28488109
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
44520000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.158 RON
Valoare atribuită
4.158 RON
Data publicării
30.07.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.158 RON

din 4.158 RON estimat