Atribuită Cumpărare directă

INCLUDE: 1 612501 ANTRENOR CU CLICHET REVERSIBIL 3/8'' 200 MM 238.1/1ABI UNIOR BUC 1x100.57 2 611782 ANTRENOR CU CLICHET REVERSIBIL 1/2'' 260 MM 190.1ABI UNIOR BUC 1x109.87 3 605329 CAP CHEIE TUBULARA 3/8'' 13 MM 238/1 6P UNIOR BUC 1x6.94 4 80097198 SET 7 SURUBELNITE PH-PZ-DR SI TESTER TENSIUNE 800 ZE SET 1x62.98 5 2608600094 DISC TAIERE OTEL/INOX 125X2.0MM A46T-EXPERT BOSCH BUC 4x2.86 6 2608600223 DISC POLIZARE OTEL 125X6.0 MM EXPERT BOSCH BUC 2x5.40 7 390223 TRAFALET ALB POLIACRIL 23 CM FIR 18 CU MANER ALB PROFESIONAL ENERGO ZZ BUC 5x12.798 8 11820 BIDINEA PENTRU TAVAN 18X8 CM FIR SINTETIC BUC 5x8.91 9 SM06080 DIBLU BATUT FARA GULER 6X80 ZE BUC 100x0.19 10 62092Z RULMENT 62092Z BUC 1x58.81 11 6206 RULMENT 6206 2RS SKF BUC 1x31.65 12 63062RS RULMET SKF 63062RS BUC 1x52.47 13 06019F8109 MASINA INSURUBAT CUPLU REGLABIL ACUMULATOR GSR180-LI MANDRINA21/54NM 18V/2X2.0AH BOSCH BUC 1x608.95 14 9558HNRG POLIZOR UNGHIULAR 9558HNRG M14-DISC125MM 11000RPM 840W MAKITA BUC 1x308.97

Număr anunț
DA28478365
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI 7179966)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
44511000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.490 RON
Valoare atribuită
1.490 RON
Data publicării
29.07.2021 00:00
Data finalizării
02.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.490 RON

din 1.490 RON estimat