Atribuită Cumpărare directă

ELECTROD SUDURA OTELURI INVELIS-RUTILIC E-6013/E- 42-0-RR-12 2.5X350MM 4.5KG SUPERTIT SAF-RO DUCTIL pentru Siguranta Circulatiei conform oferta nr 21643/16.07.2021, referat nr 21191/15.07.2021

Număr anunț
DA28431461
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
31711140-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119 RON
Valoare atribuită
119 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119 RON

din 119 RON estimat