Atribuită
Cumpărare directă
ACCESORII PLASE TANTARI INCLUDE: 1 6042 PROFIL ALUMINIU ALB PENTRU PLASA TANTARI BARA 6 M BUC 50x19.20 2 7507ROL DISPOZITIV CU ROLA PENTRU FIXAT GARNITURA PVC SI SNUR BUC 4x7.56 3 750410 ROLA TUBULARA FITIL ALB RAMA INSECTE (100ml) BUC 2x18.68 4 3271 MANERE RAMA PLASA TANTARI SI INSECTE ALB BUC 140x0.18 Comanda SICAP tine loc de comanda ferma
- Număr anunț
- DA28411252
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI 7424364)
- Cod CPV
- 44221000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.052 RON
- Valoare atribuită
- 1.052 RON
- Data publicării
- 16.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.