Atribuită
Cumpărare directă
FURNIZARE CIZME DIN CAUCIUC (apa-noroi)=62 PERECHI IN TOTAL 1 249537 CIZME CAUCIUC FARMER NEGRE MARIMEA 37 PER 2 2 249538 CIZME CAUCIUC FARMER NEGRE MARIMEA 38 PER 6 3 249539 CIZME CAUCIUC FARMER NEGRE MARIMEA 39 PER 8 4 249540 CIZME CAUCIUC FARMER NEGRE MARIMEA 40 PER 10 5 249541 CIZME CAUCIUC FARMER NEGRE MARIMEA 41 PER 7 6 249542 CIZME CAUCIUC FARMER NEGRE MARIMEA 42 PER 3 7 249543 CIZME CAUCIUC FARMER NEGRE MARIMEA 43 PER 12 8 249544 CIZME CAUCIUC FARMER NEGRE MARIMEA 44 PER 4 9 249545 CIZME CAUCIUC FARMER NEGRE MARIMEA 45 PER 7 10 249546 CIZME CAUCIUC FARMER NEGRE MARIMEA 46 PER 3
- Număr anunț
- DA28403868
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE UTILITATE PUBLICA SEROPLANT BRAILA -ACTIVITATE ECONOMICA (CUI 12941510)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI 7424364)
- Cod CPV
- 18812200-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.091 RON
- Valoare atribuită
- 1.091 RON
- Data publicării
- 15.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.