Atribuită Cumpărare directă

Discuri diamantate pentru asfalt 350 mm -15 buc Nr. segmenți - 21 buc Înălțime segmente diamantate - 10 mm Lățime de tăiere - 2,80-3,20 mm Diametrul găurii - 25,40 mm

Număr anunț
DA28396222
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA STRAZI, PODURI SI PASAJE BUCURESTI SA (CUI 37832160)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
14522000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.537 RON
Valoare atribuită
3.537 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.537 RON

din 3.537 RON estimat