Atribuită
Cumpărare directă
Servicii revizie generator de curent marca KIPOR model KDE19STA3, schimb ulei motor, schimb filtru decantor, filtru ulei, filtru aer, acumulator 12V, schimb garnituri, perii, lichid răcire” cod CPV„50532300-6” - Servicii de reparare şi de întreţinere a generatoarelor
- Număr anunț
- DA28388352
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI 7424364)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.581 RON
- Valoare atribuită
- 1.581 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.