Atribuită Cumpărare directă

LANT RS 40 CM 1.6 MM 3/8'' Z-30 MS 291/MS 362 STIHL 4buc56,98ron LANT PMM3 35 CM 1.1 MM 3/8'' Z-25 MS 170/MS181 STIHL 1bucx36,40ron conf. referat nr.20031/7.07.2021,oferta nr.20535/12.07.2021

Număr anunț
DA28372613
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
42675100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
264 RON
Valoare atribuită
264 RON
Data publicării
12.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

264 RON

din 264 RON estimat