Atribuită Cumpărare directă

INCLUDE: 1 0611335000 DEMOLATOR GSH16-28 HEXAGON-28MM 41J 1750W BOSCH BUC 1X4,453.33 2 9558HNRG POLIZOR UNGHIULAR 9558HNRG M14-DISC125MM 11000RPM 840W MAKITA BUC 2X259.635

Număr anunț
DA28368188
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI 7179966)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.972 RON
Valoare atribuită
4.972 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.972 RON

din 4.972 RON estimat