Atribuită
Cumpărare directă
POLIZOR UNGHIULAR 9558HNRG M14-DISC125MM 11000RPM 840W MAKITA- 4 buc x 259.66 lei MASINA INSURUBAT CUPLU REGLABIL ACUMULATOR DCD991P MANDRINA 95/65NM 18V/2X5.0AH DEWALT PROMOS 3 buc x 1679.83 lei COMPRESOR CU PISTON AB100/350MC Qref-245L/MIN P-10BARI VAS-100L 2.2KW-230V FIAC PROMOS ZE 2 buc x 1973.95 lei
- Număr anunț
- DA28350912
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02022 Constanta (CUI 14810074)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI 7424364)
- Cod CPV
- 42622000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.026 RON
- Valoare atribuită
- 10.026 RON
- Data publicării
- 07.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.