Atribuită Cumpărare directă

ROTOPERCUTOR GBH2-26DRE SDS-PLUS 2.8KG 2.7J 4000BPM 800W BOSCH PROMOS

Număr anunț
DA28311623
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02043 Braila (CUI 4342944)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.073 RON
Valoare atribuită
1.073 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
02.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.073 RON

din 1.073 RON estimat