Atribuită
Cumpărare directă
POLIZOR UNGHIULAR GWS9-125S M14-DISC125MM 2800-11000RPM 900W BOSCH PROMOS , MASINA GAURIT ELECTRICA GSB13RE PERCUTIE 1-TREAPTA MANDRINA 13MM 600W/2800RPM/1.8NM BOSCH PROMOS , MASCA SUDURA AUTOMATA MIG/MAG/MMA TRIBE TELWIN ZE , RINDEA MANUALA GHO16-82 LATIME-82MM ASCHIE-1.6MM 620W BOSCH , ROTOPERCUTOR GBH2-26DRE SDS-PLUS 2.8KG 2.7J 4000BPM 800W BOSCH, FIERASTRAU CIRCULAR GKS190 PANZA190MM/INT30MM H-70MM 1400W BOSCH PROMOS ,FIERASTRAU PENDULAR GST700 FIXARE RAPIDA 1450-3200CURSE/MIN 500W BOSCH OV PROMOS
- Număr anunț
- DA28309788
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02043 Braila (CUI 4342944)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI 7424364)
- Cod CPV
- 43830000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.440 RON
- Valoare atribuită
- 12.440 RON
- Data publicării
- 01.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.