Atribuită Cumpărare directă

COSITOARE UMAR MOTOR TERMIC FS70C-E 2T AMESTEC AX-M10X1.0LH 1.2CP-0.9KW STIHL - 1 BUC AUTOCUT 25-2 TAMBUR CU FIR PENTRU AX-M10X1.0LH FS55-131 STIHL - 1 BUC

Număr anunț
DA28307289
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02043 Braila (CUI 4342944)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
16310000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.446 RON
Valoare atribuită
1.446 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
02.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.446 RON

din 1.446 RON estimat