Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE REPARATII PENTRU FORD TRANZIT MS17SCJ PIESE NECESARE: FULIE ARBORE COTIT: 1 BUC X 571.43 LEI DIBLU BARA FATA: 4 BUC X 4.2 LEI = 16.81 LEI FULIE ALTERNATOR: 1 BUC X 294.12 LEI TOTAL VALOARE PIESE: 882.36 LEI MANOPERA;465 LEI TOTAL: 1347.36 LEI
- Număr anunț
- DA28407406
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- GEROM GH SRL (CUI 25064565)
- Cod CPV
- 50112100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.347 RON
- Valoare atribuită
- 1.347 RON
- Data publicării
- 16.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.