Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE REPARATII PENTRU DACIA LOGAN MS 03SCJ PIESE NECESARE: RULMENT ROATA: 1 BUC X 147.90 LEI BIELETA DIRECTIE: 2 BUC X 100.84 LEI = 201.68 LEI BURDUF CASETA: 2 BUC X 29.41 LEI = 58.82 LEI BEC 12 V : 1 BUC X 4.2 LEI RELEU BUJII: 226.89 LEI SUPORT CUTIE DE VITEZE: 1 BUC X 159.66 LEI BRAT INFERIOR: 1 BUC 197.48 LEI TOTAL VALOARE PIESE: 996.63 LEI MANOPERA:584.50 LEI TOTAL VALOARE:1581.13 LEI
- Număr anunț
- DA28407370
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- GEROM GH SRL (CUI 25064565)
- Cod CPV
- 50112100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.581 RON
- Valoare atribuită
- 1.581 RON
- Data publicării
- 16.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.