Atribuită
Anunț de participare
Acord- cadru pentru furnizare materiale sanitare implanturi ortopedice si proteze ortopedice
- Număr anunț
- CN1006577
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara nr. 02558 Timisoara (CUI 4269134)
- Furnizor / câștigător
- STRYKER ROMANIA SRL (CUI 12704530)
- Cod CPV
- 33183100-7 · Implanturi ortopedice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.210.250 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 02:06
- Anunț de atribuire
- CAN1012046
- Termen limită
- 27.12.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 224-512196
- Documentație de atribuire
- DF1031836
Documente
Documentația de atribuire
- A3671 Caiet de sarcini.pdf.p7s
- A3671 Sectiunea clauze contractuale.pdf.p7s
- A3671 Sectiunea formulare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1031836.pdf
DUAE
Loturi (28)
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sistem fixare grefă ligamentară femural cu lungime variabilă şi… | — | — | |
| 2 | Ancora umar pentru reatasarea de tesuturi moi la os cortical - … | — | — | |
| 3 | Ancora umar pentru reatasarea de tesuturi moi la os spongios - … | — | Anulat | — |
| 4 | Ancora pentru reatasari tesuturi moi la os, tip “KNOTLESS” oste… | — | — | |
| 5 | Endoproteza totala sold necimentata acoperita cu titan poros … | — | — | |
| 6 | Endoproteză totală şold necimentată acoperită cu titan poros (… | — | — | |
| 7 | Endoproteza totala sold cimentata cu ciment aferent cu antibio… | — | — | |
| 8 | Endoproteză totală genunchi cu ciment inclus şi sistem autotra… | — | — | |
| 9 | Hemiproteza umar (Proteza umar hemiproteza necimentata) | — | — | |
| 10 | Endoproteza inversata umar | — | — | |
| 11 | SISTEM DE OSTEOSINTEZA PERIPROTETICA | — | — | |
| 12 | Cablu pentru OSTEOSINTEZA PERIPROTETICA | — | — | |
| 13 | SURUBURI CANULATE EPIFIZARE | — | — | |
| 14 | Placa tibiala pentru osteotomie inalta de deschidere | — | RONDA MEDICAL S.R.L. | — |
| 15 | PROTEZA TOTALA PRIMARA NECIMENTATA BIPOLARA DE SOLD TITAN CU P… | — | — | |
| 16 | ENDOPROTEZA MODULARA DE SOLD FEMUR PROXIMAL, CUPA NECIMENTATA | — | STRYKER ROMANIA S.R.L. | — |
| 17 | ENDOPROTEZA MODULARA DE SOLD FEMUR PROXIMAL, CUPA BIPOLARA | — | — | |
| 18 | ENDOPROTEZĂ TOTALA NECIMENTATĂ DE ŞOLD DE REVIZIE | — | — | |
| 19 | Sistem de fixare suplimentara pentru ligamentoplastie | — | — | |
| 20 | Banda de sutura pentru refacerea coafei rotatorilor | — | — | |
| 21 | Sistem de sutura meniscala all-inside | — | — | |
| 22 | Pachet de reatasare menisc transtibial | — | — | |
| 23 | Surub de compresiune | — | — | |
| 24 | PACHET PRELEVARE GREFA | — | MEDICAL ORTOVIT S.R.L. | — |
| 25 | TUBULATURA ARTROSCOPIE COMPATIBILA ARTROPOMPA CONMED-LINVATEC | — | — | |
| 26 | TUBULATURA ARTROSCOPIE COMPATIBILA ARTROPOMPA STORZ | — | Anulat | — |
| 27 | Electrozi intraarticulari pentru radiofrecventa | — | MEDICAL TECHNOLOGIES INTERNATIONAL | — |
| 28 | Surub interferenta neresorbabil | — | — |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RONDA MEDICAL SRL CUI RO 12249391
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
MEDICAL ORTOVIT SRL CUI RO 9625593
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
STRYKER ROMANIA SRL CUI 12704530
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.