Atribuită
Cumpărare directă
MATCTII386 CUIE 70 KG 1.00*5.88 6984000040232 SURUB DIN 7504 K 4.8*50 BUC 250.00*0.29 6984000040232 SURUB DIN 7504 K 4.8*50 BUC 127.00*0.29 6984000028261 SAIBA CU CAUCIUC 4.8*19 BUC 380.00*0.23 5948636022209 PRELUNGITOR 3CAI 5M CU INTRERUPATOR 3*1.5MMP WELL BUC 3.00*36.97 5998984401225 DISC DE DEBITARE PT OTEL SI OTEL INOXIDABIL 125*1*22.23 BUC 10.00*4.62 4003318792533 CILINDRU ABUS E45 40*40MM BUC 2.00*38.66 6984000115077 TUBULARA CU COADA BUC 2.00*4.20 5903755993335 PISTOL STROPIT MULTIJET CU CONECTOR SI CUPLE BUC 1.00*36.13 8595580558901 SIFON 11/2 X 50/40 PIULITA METALICA A780 BUC 5.00*5.13
- Număr anunț
- DA28482744
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 507 RON
- Valoare atribuită
- 507 RON
- Data publicării
- 29.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.