Atribuită
Cumpărare directă
7290011069322 CILINDRU SIGURANTA STANDARD 30*30 A 01 F BUC 4.00*33.61 7290012754579 CILINDRU SIGURANTA A01 35*35 FREZARE BUC 4.00*37.39 7290012754593 CILINDRU SIGURANTA 45*45 FREZARE BUC 4.00*41.18 4003318705953 CILINDRU ABUS E45 35*45MM BUC 4.00*42.86 4003318792519 CILINDRU ABUS E45 35*55MM BUC 4.00*47.06 mai putin
- Număr anunț
- DA28395582
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44316510-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 808 RON
- Valoare atribuită
- 808 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.