Atribuită
Cumpărare directă
6984000084342 PD RADIATOR PURMO C22 600/1200 BUC 2.00*377.73 6984000014332 PD TEAVA CU BARA 18*1 SILMET ML 10.00*22.27 4015211100452 COT CU 90 M-M 18 BUC 20.00*2.18 4015211101169 COT CU 90 M-T 18 BUC 6.00*3.99 4015211101077 CURBA CU 45 M-M 18 BUC 6.00*4.37 4015211100773 CURBA CU 45 M-T 18 BUC 6.00*4.96 4015211100650 NIPLU CU 18*1/2" BUC 10.00*4.03 4015211100612 TEU EGAL CU 18 BUC 6.00*4.54 4015211100469 MUFA CU M-M 18 BUC 4.00*1.30 6984000016244 ROBINET TUR F RFS 1/2 BUC 6.00*15.80 6984000016220 ROBINET RETUR F RFS 1/2 BUC 6.00*13.36 4004625000304 ALIAJ ROTHENBERGER 3MM BUC 1.00*69.75 6984000147382 PASTA DECAPANTA 250 GR BUC 1.00*50.42 4005796271074 PASLA FELDER BUC 10.00*1.18 5902062441515 BUTELIE LAMPA GAZ PIEZO 190G BUC 2.00*11.09 6984000018811 PERIE FELDER 18 BUC 1.00*15.97 5998607361820 CLEMA PT.TEAVA CUPRU 18/2 (100 BUC) BUC 20.00*0.50 mai putin
- Număr anunț
- DA28395529
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 39715300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.529 RON
- Valoare atribuită
- 1.529 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.