Atribuită Cumpărare directă

6421948076683 FOLIE DE PROTECTIE 0.03MM BUC 3.00*5.80 5906732203502 FOLIE DE PROTECTIE 0.07MM BUC 2.00*17.56 6984000159859 PLASA ABRAZIVA DISC 225 150 Q43N BUC 2.00*9.24 6984000016640 SURUB R2 4*20 BUC 250.00*0.06 5997167307804 CILINDRU ELZETT KABA 757 35*35 BUC 2.00*26.89 3253561306976 RULETA STANLEY 5M BUC 1.00*24.79 6984000004814 PICIOR BUCATARIE H=100 SATIN BUC 2.00*9.24 6421948744100 MASCA SUDURA PENTRU MANA CE BUC 1.00*30.25 5999880813167 SPACLU INTARITURA METALICA 120MM BUC 1.00*10.00 6984000009734 CANCIOC ZIDAR BUC 1.00*20.92 6421948065748 GLETIERA DREAPT M LEMN INOX BUC 1.00*23.11 9002588452494 BANDA ADEZIVA 4524 HM 50M/48MM BUC 5.00*8.91 9002588214962 PRELUNGITOR TELESCOPIC OTEL ROSU 1 7-3 00M BUC 2.00*22.61 6984000017197 DIBLU 6 BUC 250.00*0.06 4000146600030 SET BURGHIE METAL HSS-R DIN 338 PROSTAR ECO 1-10MM 19BUC 60003 BUC 1.00*64.71 8710439170497 BISON SILICON SANITAR SUPER TRANS 280 ML BUC 3.00*20.08 6421948076683 FOLIE DE PROTECTIE 0.03MM BUC 7.00*5.80 6425642000029 DISC 115*1.5*22.2 A11515 BUC 3.00*3.36 6425642000128 DSA 125*2.0*22.2 BUC 2.00*3.61 5906732203502 FOLIE DE PROTECTIE 0.07MM BUC 8.00*17.56 6984000027387 SURUB DIN 7504 N 4.8*25 BUC 200.00*0.18 6984000009642 REZERVA ROLA ATA PROFI 250MM BUC 2.00*19.24 5949004602719 VINCLU DE IMBINARE 50*50*40MM BUC 10.00*2.10 6421948076003 GRATAR PVC 265*285MM BUC 2.00*3.19 5204396710795 LAME REZERVA CUTTER 18*0.6 10BUC BENMAN BUC 1.00*6.72 6984000016824 SURUB R2 4 5*45 BUC 250.00*0.15 9002588426921 MANUSI SUPERHAND

Număr anunț
DA28394994
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala "Ion Creanga (CUI 4959711)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.968 RON
Valoare atribuită
1.968 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.968 RON

din 1.968 RON estimat