Atribuită
Cumpărare directă
6423997331119 REZERVA MOP BUMBAC 250GR BUC 4.00*4.96 9002588427522 MANUSA ALLSTAR SOFT L/9 BUC 1.00*6.64 9002588427539 MANUSA ALLSTAR SOFT XL/10 BUC 1.00*6.64 9002588458106 FOLIE ACOPERIRE TIP 100 4*5M BUC 4.00*15.04 5903755460172 OCHELARI PROTECTIE CU ELASTIC F BUC 2.00*10.92 6984000154274 CUTIE DIBLU PLASTIC 6*41 190BUC BUC 1.00*40.34 6984000102343 MANER PT FER.700-19 ALB/MARO/NEGRU BUC 5.00*10.08 5995991115114 EUROPORTAL 35/92/16 BUC 2.00*42.86 6984000005378 BALAMA APLICATA BUC 10.00*1.93 6984000016701 SURUB R2 4*45 BUC 50.00*0.12 6984000193105 BIT TIN WITTE T30 BUC 1.00*9.24 6984000028049 SURUB MONTAJ FERESTRE 7.5*102 BUC 10.00*0.76 5903755800015 ADAPTOR MANDRINA SDS PLUS CU FILET 1/2 BUC 1.00*5.04 4000146365212 BURGHIU PT BETON 4 PLUS 6 5*210MM BUC 1.00*21.85 6421948236124 SET MANDRINA CU CHEIE 1.5-13MM BUC 1.00*20.17 5949004614101 VINCLU DE IMBINARE 55X50X30X2 BUC 15.00*1.85
- Număr anunț
- DA28378444
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic Eugen Pora Cluj- Napoca (CUI 18004560)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 408 RON
- Valoare atribuită
- 408 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.