Atribuită Cumpărare directă

5903755981257 FIR MOTOCOASA BLISTER PATRAT 2.7MM/15M BUC 2.00*10.92 6984000108024 DIBLU UNIVERSAL 12*120 BUC 100.00*1.30 6984000029206 SURUB DIN 571 ZN 8*120 BUC 100.00*0.76 5903755460233 OCHELARI PROTECTIE CU BRATE BUC 10.00*9.24 4000146830451 SET DE BURGHIE PENTRU BETON 4 PLUS 6-12MM 5BUC/SET 83045 SET 1.00*72.27 6425081000093 DISC DIAMANTAT SEGMENTAT MSZ150C BUC 2.00*59.66 6425081000109 DISC DIAMANTAT SEGMENTAT MSZ180C BUC 2.00*67.23 5204396711303 CLESTE INSTALATOR 175MM BENMAN BUC 1.00*59.66 5204396711310 CLESTE INSTALATOR 240MM BENMAN BUC 1.00*68.91 5204396711327 CLESTE INSTALATOR 300MM BENMAN BUC 1.00*97.48 4000146180600 BURGHIU PT METAL HSS-G DIN 338 ECO 6.0 BUC 3.00*7.14 4000146180655 BURGHIU PT METAL HSS-G DIN 338 ECO 6.5 BUC 3.00*8.15 4000146180303 BURGHIU PT METAL HSS-G DIN 338 ECO 3.0 BUC 5.00*2.86 4000146180327 BURGHIU PT METAL HSS-G DIN 338 TIP N ECO 3 2MM BUC 5.00*3.78 4000146180358 BURGHIU PT METAL HSS-G DIN 338 ECO 3.5 BUC 5.00*3.28 4000146180402 BURGHIU PT METAL HSS-G DIN 338 ECO 4.0 BUC 5.00*3.95 4000146180426 BURGHIU PT METAL HSS-G DIN 338 TIP N ECO 4 2MM BUC 5.00*3.95 4000146180457 BURGHIU PT METAL HSS-G DIN 338 ECO 4.5 BUC 5.00*4.37 4000146180501 BURGHIU PT METAL HSS-G DIN 338 ECO 5.0 BUC 5.00*5.04 4000146180525 BURGHIU PT METAL HSS-G DIN 338 TIP N ECO 5.2MM BUC 5.00*7.14 4000146180556 BURGHIU PT METAL HSS-G DIN 338 ECO 5.5 BUC 5.00*5.88 5949034946296 BRIDA CABLU DIN 741 D=3MM BUC 14.00*0.50 MATCTII672 PC 12 / OB 12 KG 5.33*5.46 6984000041109

Număr anunț
DA28359720
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.827 RON
Valoare atribuită
1.827 RON
Data publicării
08.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.827 RON

din 1.827 RON estimat