Atribuită
Cumpărare directă
6984000004791 YALA BIROU CU BUTUC BUC 30.00*8.40 6984000156513 SURUB DIN 965 ZN M6*80 BUC 40.00*0.59 6984000017241 PIULITA DIN 934 ZN M6 BUC 40.00*0.06 6984000016152 CAPAC WC CLUB 40 BUC 5.00*40.76 4025416728719 REZERVOR RIO AP110 BUC 2.00*113.45 7290012754678 CILINDRU SIGURANTA 35*35 A01 AMPRENTA BUC 6.00*50.00 5949094013259 MANER MOBILIER 4991 96MM CROM 677540 BUC 30.00*5.04 6984000029114 SURUB R2 3 5*20 BUC 166.00*0.05 6984000016695 SURUB R2 4*40 BUC 100.00*0.08 6984000016640 SURUB R2 4*20 BUC 142.00*0.06 mai putin
- Număr anunț
- DA28351242
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44316510-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.185 RON
- Valoare atribuită
- 1.185 RON
- Data publicării
- 07.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.