Atribuită Cumpărare directă

1 Baterie Maxell R3 buc 30 2 Hartie copiator A4 80g Polcopy top 100 3 Baterie Maxell R6 buc 30 4 Bec 100w buc 100 5 Condica prezenta A4bloc 5 6 Notes adeziv 75*75mm color buc 10 7 Biblioraft pp 7.5cm color Xprime buc 30 8 Sfoara bumbac alba buc 10

Număr anunț
DA28426291
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Dr. Alexandru Barbat (CUI 4523193)
Furnizor / câștigător
PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.305 RON
Valoare atribuită
1.305 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.305 RON

din 1.305 RON estimat