Atribuită
Cumpărare directă
1 Faras cu lamela si coada lunga buc 20 2 Set Wc buc 40 3 Galeata ovala cu storcator 13l Zorex buc 10 4 Coada lemn filetata 1m buc 10 5 Mop bumbac 250g buc 60 6 Dozator sapun lichid mic buc 20 7 Matura sorg buc 50 8 Matura nuiele buc 30 9 Hartie igienica nat 60 role/set set 15
- Număr anunț
- DA28426262
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic "Dr. Alexandru Barbat (CUI 4523193)
- Furnizor / câștigător
- PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.730 RON
- Valoare atribuită
- 1.730 RON
- Data publicării
- 20.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.