Atribuită
Cumpărare directă
1 Agrafe 33mm cut 10 2 Capse 24/6 Epene buc 10 3 Biblioraft pp 7.5cm color Xprime buc 50 4 Dosar pp cu sina Pap. rosu buc 100 5 Hartie copiator A4 80g Polcopy top 100 6 Corector cu band 5mm x 8m buc 10 7 Condica prezenta A4 B bloc 2 8 Folie protectie documente A4 100/set Pap. set 10 9 Creion mecanic 0.5/0.7 Aihao 904 buc 3 10 Mina creion mecanic 0.5 / 0.7 Evooffice cut 10 11 Cutter 18mm buc 2
- Număr anunț
- DA28426235
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic "Dr. Alexandru Barbat (CUI 4523193)
- Furnizor / câștigător
- PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.252 RON
- Valoare atribuită
- 1.252 RON
- Data publicării
- 20.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.