Atribuită
Cumpărare directă
1 Mr. Proper universal 1l buc 30 2 Clin geam spray apple buc 20 3 Detartrant 1l galben bidon 5 4 Detergent vase Sano spark migdale 1l buc 20 5 Clor 1l Lorelay buc 10 6 Cloramina Biclosol 200 tablete/cut cut 2 7 Domestos 750ml fresh pine buc 20 8 Pastile rezervor WC 4/set albastru set 20 9 Harpic activ fresh 750ml Pin buc 20 10 Mop 250gr stil buc 20 11 Cif crema 500ml lila buc 10 12 Igienol 1l albastru buc 20 13 Bureti Vase Zorex buc 10 14 Hartie igienica El Capitan 3str 8role set 25
- Număr anunț
- DA28426185
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic "Dr. Alexandru Barbat (CUI 4523193)
- Furnizor / câștigător
- PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.499 RON
- Valoare atribuită
- 1.499 RON
- Data publicării
- 20.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.