Atribuită
Cumpărare directă
Radiera Factis RC60 buc 60 Bloc notes A7 50file dictando buc 10 Bloc notes A7 50file matematica buc 9 Creion negru cu radiera Perla Daco buc 336 Creion negru cu radiera Metalia buc 144 Creion grafit HB Milan cu radiera buc 408 Radiera Factis R36 buc 36 Creion color Milan 12/set set 24 Creion cu radiera Ek Joy buc 168 Radiera Milan 4024 buc 24 Radiera Milan 1012 buc 24 Lac crystal clear lucios 400ml buc 4 Folie laminat A4 80 microni Cerratus top 2
- Număr anunț
- DA28368574
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC IACOBENI (CUI 17855364)
- Furnizor / câștigător
- PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.844 RON
- Valoare atribuită
- 1.844 RON
- Data publicării
- 10.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.