Atribuită
Cumpărare directă
Servetele ZZ verzi buc 998 Prosop Regina Blitz decorated 3str buc 5 Manusi examinare nitril nepudrate negre M cut 5 Gel de curatare 70% alcool X 5L buc 2 Gel de curatare 70% alcool 1l buc 6 Masca de protectie 3pliuri 3 straturi buc 1350 Manusi nitril nepudrate S albastre 100/cut cut 14 Manusi nitril 100/cut M cut 7 Rama WC universala buc 1 Cloramina Biclosol 200 tablete/cut cut 1 Manusi vinyl M stella 100/cut cut 1 Manusi vynil Sanitas 80/set M cut 11 Manusi examinare hybrid M cut 1 Manusi latex 100/set XL Medstar cut 1
- Număr anunț
- DA28368573
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC IACOBENI (CUI 17855364)
- Furnizor / câștigător
- PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.352 RON
- Valoare atribuită
- 7.352 RON
- Data publicării
- 10.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.