Atribuită
Cumpărare directă
SPECIFICATII TEHNICE: • Latime de lucru: 160 cm • Prindere in 3 puncte categoria II • Numar cutite de taiere tip ciocan : 14 buc. • PTO 540 Rpm • Diametrul arborelui de lucru: 160 mm • Reglarea unghiului de lucru sus : 94 [˚] • Reglarea unghiului de lucru in jos : 65 [˚] • Greutate : 795 kg • Putere necesara tractor: 50 cai putere
- Număr anunț
- DA28410253
- Autoritate contractantă
- COMUNA ALEXENI (PRIMARIA ALEXENI) (CUI 4365085)
- Furnizor / câștigător
- WYLZE LOGISTIK SRL (CUI 11021882)
- Cod CPV
- 16320000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.800 RON
- Valoare atribuită
- 37.800 RON
- Data publicării
- 16.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.