Atribuită Cumpărare directă

Incheiere contract asigurare RCA

Număr anunț
DA28315706
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Drobeta (CUI 4222190)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.434 RON
Valoare atribuită
31.434 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
05.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.434 RON

din 31.434 RON estimat