Atribuită Cumpărare directă

Tricou de antrenament personalizat pentru echipa de handbal feminin a SCM Craiova. Material - poliester. Inscriptionare individuala prin sublimare.

Număr anunț
DA28409054
Autoritate contractantă
Sport Club Municipal Craiova (CUI 21119218)
Furnizor / câștigător
ANABASIS SRL (CUI 15152546)
Cod CPV
18331000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.760 RON
Valoare atribuită
2.760 RON
Data publicării
16.07.2021 00:00
Data finalizării
19.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.760 RON

din 2.760 RON estimat