Atribuită Cumpărare directă

Tricou de antrenament personalizat prin sublimare pentru echipa de handbal feminin a SCM Craiova conform referat de necesitate nr. 2135/05.07.2021- 54 de buc (27 buc culoare alb si 27 buc culoare albastru).

Număr anunț
DA28339395
Autoritate contractantă
Sport Club Municipal Craiova (CUI 21119218)
Furnizor / câștigător
ANABASIS SRL (CUI 15152546)
Cod CPV
18331000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.240 RON
Valoare atribuită
3.240 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.240 RON

din 3.240 RON estimat