Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de ridicări topografice(măsurătoare) si intocmire documentatii întabulare pentru drumuri, strazi, ulite, retele apa, canalizare, intocmire documentatii intabulare,dezmembrare, comasare, intocmire documentatii tehnice faza DTAC , etc, conform solicitării beneficiarului.
- Număr anunț
- DA28390115
- Autoritate contractantă
- COMUNA VETEL (CUI 4374105)
- Furnizor / câștigător
- BELEVION GEOTOPO SRL (CUI 10818431)
- Cod CPV
- 71351810-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.001 RON
- Valoare atribuită
- 3.001 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.