Atribuită
Cumpărare directă
1. Bon consum - 20 bucati - 6.50 lei/buc 2. Foaie observatie clinica generala+Anexe - 2000 seturi - 0.84 Lei/Set 3. Registru consultatii A4 stanga-dreapta - 50 bucati - 9.10 Lei/bloc 4. Scrisoare medicala A4 - 50 carnete - 11.25 lei/top 5. Bon - cerere tranfuzie fata-verso - 1 carnet - 3.50 lei/carnet 6. Bon cerere sange fata-verso - 1 carnet - 3.50 lei/carnet Produsele vor fi furnizate in baza Legii 448/2006.
- Număr anunț
- DA28357979
- Autoritate contractantă
- SPITALUL FILISANILOR (CUI 5077722)
- Furnizor / câștigător
- SC DIACOSTAMPET SRL (CUI 26101963)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.834 RON
- Valoare atribuită
- 2.834 RON
- Data publicării
- 08.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.