Atribuită
Cumpărare directă
Pachet cartuse toner Imprimane primarie conform anunt nr.16433/15.07.2021 Toner Lexmark E360 - 1 buc - 90 lei Toner Ricoh MP4500 - 1 buc - 147 lei Toner Samsung SCX 4623F - 2 buc - 1x115 lei, 1x110 leii Cartus LC 3619 XLC - 1 buc - 75 lei Cartus LC 3619 XLM - 1 buc - 75 lei Cartus LC 3619 XLY - 1 buc - 75 lei Cartus LC 3619 XLBK - 1 buc - 130 lei - Preturile din descriere includ TVA
- Număr anunț
- DA28416353
- Autoritate contractantă
- ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
- Furnizor / câștigător
- COPY TECH COMPUTER SRL (CUI 24213537)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 686 RON
- Valoare atribuită
- 686 RON
- Data publicării
- 19.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.