Atribuită Cumpărare directă

Piese pentru imprimanta Ricoh SP4510SF conform Anunt 16425/15.07.2021 - Cilindru - 1 buc - 135 lei cu tva inclus - Developer Roller - 1 buc - 48 lei cu tva inclus - Cip drum - 1 buc - 18 lei cu tva inclus

Număr anunț
DA28412524
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Furnizor / câștigător
COPY TECH COMPUTER SRL (CUI 24213537)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168 RON
Valoare atribuită
168 RON
Data publicării
19.07.2021 00:00
Data finalizării
19.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168 RON

din 168 RON estimat