Atribuită Cumpărare directă

Unitate PC Conf. Anunt 16325/14.07.2021, compusă din: - PC HP Z240, i7-6700, 16 GB DDR4, HDD 1 TB, DVD RW, Windows 10 Pro - 2.092,44 LEI - SSD 480 GB - 260,51 LEI - Placa Video Quadro K2200 - 705,89 - monitor Dell 24 Inchi - 487,40 lei

Număr anunț
DA28405510
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Furnizor / câștigător
COPY TECH COMPUTER SRL (CUI 24213537)
Cod CPV
30141200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.546 RON
Valoare atribuită
3.546 RON
Data publicării
16.07.2021 00:00
Data finalizării
19.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.546 RON

din 3.546 RON estimat