Atribuită Cumpărare directă

1. Bonuri valorice carburanti auto (25 file/ carnet x 25,21 lei + 2,15 lei cost emitere carnet) – 4 carnete; 2. Bonuri valorice carburanti auto (25 file/carnet x42,02 lei + 2,15 lei cost emitere carnet) – 3 carnete.

Număr anunț
DA28460364
Autoritate contractantă
ORASUL STEFANESTI (CUI 4122574)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.687 RON
Valoare atribuită
5.687 RON
Data publicării
26.07.2021 00:00
Data finalizării
27.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.687 RON

din 5.687 RON estimat