Atribuită Cumpărare directă

Furnizare combustibil termic lichid. Persona de contact pentru corespondenta in vederea realizarii achizitiei directe: Rares Avornicesei, tel. 07728118380, 0377721155, e-mail: raresavornicesei@dcti.ro

Număr anunț
DA28325034
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0418 BUCURESTI (CUI 4204267)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133.300 RON
Valoare atribuită
133.300 RON
Data publicării
05.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133.300 RON

din 133.300 RON estimat