Atribuită
Cumpărare directă
Etichete autoadezive buc 20 0.84 16.80 3.19 Plicuri mari buc 100 2.1 210.00 39.90 Plicuri mijlocii buc 50 0.84 42.00 7.98 Capse mari buc 10 1.68 16.80 3.19 Registru A4 buc 2 9.25 18.50 3.52 Diplome scolare buc 203 1.68 341.04 64.80 Folie protectie buc 300 0.15 45.00 8.55 Hartie copiator A4 top 15 15.97 239.55 45.51 Foi parcurs persoane buc 1 7.15 7.15 1.36 Bon consum buc 5 6.31 31.55 5.99 Banda adeziva buc 1 5.47 5.47 1.04 Sfoara buc 1 4.21 4.21 0.80 Hartie offset 100*70 buc 50 0.42 21.00 3.99 Baterii buc 4 4.21 16.84 3.20 Etichete autoadezive buc 100 0.84 84.00 15.96
- Număr anunț
- DA28374974
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 ALBESTI (CUI 21717807)
- Furnizor / câștigător
- PROLIBRIS-BT SRL (CUI 12931487)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.099 RON
- Valoare atribuită
- 1.099 RON
- Data publicării
- 12.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.