Atribuită
Cumpărare directă
Mouse buc 2 , Mouse buc 1 , Burete tabla magnetica buc 48 , Sageti autocolant buc 140 , Capsator buc 4 2, Folie protectie buc 4 , Registru A4 buc 1 ,Registru A3 buc 1 , Baterii buc 36 , Dvd-uri buc 30 ,Marker buc 1 ,Stampila Trodat buc 1 , Plicuri mari buc 100 ,Dosar pvc buc 100 , Hartie copiator A4 top 25 ,Biblioraft plastifiat buc 20 ,Plicuri mijlocii buc 100 , Autocolant rotund buc 20 , Autocolant 220V buc 30 , Afis A5 autocolant buc 40 , Afis A4 autocolant buc 10 .
- Număr anunț
- DA28321871
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 PRAJENI (CUI 25245286)
- Furnizor / câștigător
- PROLIBRIS-BT SRL (CUI 12931487)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.624 RON
- Valoare atribuită
- 2.624 RON
- Data publicării
- 02.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.