Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanță în scopul depunerii cererii de finantare si implementarii proiectului <<DOTAREA SERVICIULUI VOLUNTAR PENTRU SITUATII DE URGENTA AL COMUNEI MALIUC, CU BOLDOEXCAVATOR>>, finantat in cadrul Programului Operational pentru Pescuit si Afaceri Maritime – POPAM – Strategia de Dezvoltare locala a zonei pescaresti Delta Dunarii – Masura 3. Promovarea bunastarii sociale, a inovarii si a patrimoniului cultural al zonei
- Număr anunț
- DA28452645
- Autoritate contractantă
- Comuna Maliuc (CUI 4508711)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI 17250915)
- Cod CPV
- 72224000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.400 RON
- Valoare atribuită
- 24.400 RON
- Data publicării
- 25.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.